Serwis vitrosilicon.com.pl wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu.
W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.

Zamknij
RSS|
O firmieNagrody i wyróżnieniaPolityka jakościGrupa Chemiczna CIECHAnkietaWładze Spółki
Pustaki szklane ClaroGlassLampionySłoje i butelkiKrzemiany
 

ClaroShower - kabiny prysznicowe z pustaków szklanychKabiny z pustaków szklanych są bardzo funkcjonalne ponieważ można nimi zabudować dowolną przestrzeń. Nie narzuca się klientowi kształtu i wielkości kabiny dzięki czemu może on ją dopasować do swoich potrzeb i do wielkości łazienki.

Kabiny z pustaków szklanych to niebanalne rozwiązanie i jednocześnie bardzo funkcjonalne - sam wybierzesz kształt i wymiary kabiny oraz kolor szkła pustaków szklanych.

ClaroShower to jedyny na polskim rynku, kompletny system do budowy kabin prysznicowych z pustaków szklanych. Posiada wiele zalet i funkcjonalnych udogodnień, np. system regulacji niwelujący ewentualne krzywizny ścian, system podnoszenia i opadania drzwi dzięki czemu drzwi łatwo się otwierają a przy zamykaniu zgarniają wodę z łazienki. Pozostałe zalety opisane są poniżej.

Na system składają się:

 

      

 

Przykłady rozwiązań z zastosowaniem drzwi ClaroShower 55cm  
 
    

 

 

   
Przykłady rozwiązań z zastosowaniem drzwi ClaroShower 80cm  
   

 

 

   
 Przykłady rozwiązań z zastosowaniem drzwi ClaroShower łukowych  
   
     
     


Pustaki szklane, luksfery